null

Grupa wsparcia dla opiekunów osób z chorobą Alzhaimera oraz chorujących na inne zespoły otępienne

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Alzheimera zapraszają opiekunów osób z zespołami otępiennymi w tym szczególnie z chorobą Alzheimera do udziału w kolejnym spotkaniu warsztatowym grupy wsparcia dla opiekunów osób z chorobą Alzhaimera oraz chorujących na inne zespoły otępienne.
Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej
Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przy ulicy J. Słowackiego 6/8 w Warszawie (III p. sala nr 328)

Zaproszeni eksperci będą odpowiadać na Państwa pytania związane z zagadnieniami psychologicznymi, medycznymi, prawnymi oraz socjalnymi związanymi z opieką nad osobami chorującymi na chorobę Alzheimera oraz inne zespoły otępienne.

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Alzheimera zapraszają opiekunów osób z zespołami otępiennymi w tym szczególnie z chorobą Alzheimera do udziału w kolejnym spotkaniu warsztatowym GRUPY WSPARCIA DLA OPIEKUNÓW OSÓB Z CHOROBĄ ALZHEIMERA ORAZ CHORUJĄCYCH NA INNE ZESPOŁY OTĘPIENNE Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przy ulicy J. Słowackiego 6/8 w Warszawie (III p. sala nr 328) Zaproszeni eksperci odpowiadać będą na Państwa pytania związane z zagadnieniami psychologicznymi, medycznymi, prawnymi oraz socjalnymi związanymi z opieką nad osobami chorującymi na chorobę Alzheimera oraz inne zespoły otępienne Więcej informacji na stronie internetowej www.zoliborz.um.warszawa.pl w zakładce „Sprawy społeczne”