null

Zaproszenie do składania ofert na wypożyczenie i montaż oświetlenia świątecznego w Dzielnicy Żoliborz

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy Wydział Kultury i Promocji zaprasza do składania ofert na usługę związaną z:

1) Wypożyczeniem i montażem oświetlenia świątecznego składającego się z następujących elementów:

 • Teren przylegający do Urzędu Dzielnicy Żoliborz:
   
  • Bombka 3D z siedziskiem o wymiarach nie mniejszych niż: średnica 1,6m, wysokość 1,7m, o efekcie błysku w co piątej diodzie. Dodatkowo bombka ma być udekorowana  siatką dekoracyjną.
  • Zegar Królowej Śniegu - dekoracja wolnostojąca 3D o wymiarach nie mniejszych niż: średnica 3,8m, wysokość 3,5m. Zegar ma mieć błysk w co piątej diodzie. 
  • Fotorama z czapką Mikołaja - dekoracja wolnostojąca o wymiarach minimum 2,6 m wysokości i 2,2m szerokości. Fotorama ma posiadać błysk w co piątej diodzie oraz zawierać dodatkowe elementy dekoracyjne jak: bombki PCV, gałązkę z zielonego igliwia oraz lakierowaną blachę z możliwością umieszczenia napisu.

Mapka z zaznaczonym terenem przylegającym do Urzędu - załącznik nr 1 do zaproszenia.

 • Plac Wilsona:

Transport i montaż instalacji świetlnej w postaci napisu okolicznościowego „I LOVE Żoliborz” o wymiarach: 170cm wysokości x 1465 cm szerokości , będącego własnością Zamawiającego. Transport z  magazynu firmy „Multidekor” przy ul. Rajdowej 9, 05-850 Konotopa.

Mapka z zaznaczonym terenem w załączniku nr 1 do zaproszenia.

 • Dekoracje latarniowe na 21 słupach latarniowych:

Transport i montaż instalacji świetlnej w postaci 21 sztuk latarniowców (własność Zamawiającego)  na 21 słupach usytuowanych w Dzielnicy Żoliborz w ciągu ulic: Kaliny Jędrusik, Stanisława Dygata oraz na Placu Czesława Niemena.

Załączniki: