null

Poszukujemy pracownika do Wydziału Infrastruktury – specjalisty ds. utrzymania i remontów dróg

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wydział Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy poszukuje pracownika lub pracowników na stanowisko głównego specjalisty/specjalisty/inspektora do spraw zarządzania drogami, w tym utrzymania i remontów dróg oraz inżynierii ruchu drogowego.

 

Do pracy przy projektach drogowych na Żoliborzu potrzebujemy osoby, która:

  • ma już doświadczenie zdobyte w urzędzie lub firmie wykonawczej

lub

  • posiada kierunkowe wykształcenie, ale nie ma jeszcze praktycznego doświadczenia (nauczymy)

Osoba, której poszukujemy będzie zajmowała się prowadzeniem spraw przygotowania i realizacji remontów/przebudowy i utrzymania gminnych dróg publicznych oraz opiniowania organizacji ruchu.

Praca możliwa jest w pełnym wymiarze godzin lub tylko na część etatu.

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy:

e-mail: zoliborz.wir@um.warszawa.pl oraz pod numerem telefonu: 022 443 89 49

Miasto Stołeczne Warszaw oferuje zatrudnionym pracownikom liczne pakiety socjalne, w tym m.in.: dopłaty do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą), do aktywności kulturalnej lub sportowej, dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „13”, nieprocentowane lub niskooprocentowane pożyczki pracownicze, dofinansowanie studiów, udział w szkoleniach i konferencjach zawodowych, dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz dobrowolne uczestnictwo w PPK.

Centralnie umieszczony biały napis POSZUKUJEMY PRACOWNIKA na granatowym tle, w lewym rogu biały napis zakochaj się w Warszawie na Żoliborz