null

8. Bieg Flagi – ruszają zapisy do biegów na 5 i 10 km

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat w kolorach polskiej flagi, z informacją: Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy zapraszają na VIII Biegu Flagi. Bieg odbędzie się 2 maja 2022 r. Warszawa Park Kępa Potocka. Bieg na dystansie 5 km i 10 KM. Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie.

W dniu Święta Flagi 2 maja odbędzie się 8. edycja Biegu Flagi, tym razem w Parku Kępa Potocka.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej epidemią COViD, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zmian, dzięki którym bieg jest jeszcze bardziej przystępny i atrakcyjny dla wszystkich uczestników. Rywalizacja odbędzie się na 2 dystansach – 5 km i 10 km, a wystartować mogą wszystkie chętne osoby, które ukończyły 16 r.ż. Wpisowe jest symboliczne i wynosi 20 zł.

Dla najmłodszych sportowców zostanie przygotowany bezpłatny bieg towarzyszący na dystansie 100 m.

Każdy uczestnik biegu otrzyma piękny okolicznościowy medal nawiązujący do Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Informacje o biegu są zamieszczone na stronie wydarzenia pod adresem, a zapisy do biegów na 5 km i 10 km znajdują się pod linkiem.

Zapraszamy do startu!

Plakat w kolorach polskiej flagi, z informacją: Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy zapraszają na VIII Biegu Flagi. Bieg odbędzie się 2 maja 2022 r. w Warszawa Park Kępa Potocka. 10:00 START BIURA ZAWODÓW. 12:00 START BIEGU 5 KM. 13:00 START BIEGU 10 KM. 13:10 START BIEGU DLA DZIECI. www.bieg-flagi.pl . Medal dla każdego uczestnika. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Elektroniczny pomiar czasu. Na centralnie z prawej strony umieszczona grafika z medalem.