null

Szkoła i przedszkole przy ul. Anny German budową XXI w.? Zagłosuj i sprawdź!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zagłosuj na nasz nowy zespół szkolno-przedszkolny przy ul. Anny German

Ruszyła 26 edycja konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Nasz nowy zespół szkolno-przedszkolny przy ul. Anny German, został zakwalifikowany i startuje obecnie w plebiscycie internetowym. Głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 20 maja do godz. 12:00.

„Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” to inicjatywa wytyczająca nowe trendy w budownictwie, promująca najlepsze modernizacje i budowy. Celem konkursu jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2022 r., wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi.

Zespół szkolno-przedszkolny przy ul. Anny German 5 i 5A  startuje w kategorii „Obiekty szkolnictwa i edukacji” wraz z 42 innymi konkurentami. Na nasz budynek zagłosować można pod tym linkiem:

https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2837/object/3037/budowa-zespolu-szkolno-przedszkolnego-ul-anny-german-5-5a-w-warszawie

Jak głosować krok po kroku:

  • Kliknij w podany powyżej link, wyszukaj ikonę „zagłosuj” (kliknij), a następnie kliknij jeszcze w baner „zagłosuj na ten obiekt”
  • Podaj swój e-mail, imię i nazwisko, a następnie kliknij „nie jestem robotem”
  • Na podany adres e-mail wysłany zostanie link do aktywacji głosu – należy do zaakceptować
  • Dziękujemy za oddany głos!

Liczba głosów aktualizowana jest codziennie o pełnej godzinie. Głos można oddawać raz na 24h z jednego adresu IP w każdym województwie.

Dodatkowo, na głosujących czekają zaproszenia na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród, która odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

O szkole i przedszkolu przy ul. Anny German 5 i 5A

Powierzchnia całkowita nowego obiektu to 14 617,54 m2. Zajmuje w sumie 5 kondygnacji (jedna podziemna). W szkole znajdują się 33 sale lekcyjne, w tym 11 z zapleczem. Poza tym duża hala sportowa, dwie przestronne sale gimnastyczne do uprawiania takich zajęć jak gimnastyka, joga czy dżudo, jest też bogato wyposażona siłownia. Pomyślano także o dwukondygnacyjnej bibliotece z czytelnią i obserwatorium astronomicznym. Nie brakuje nowoczesnego zaplecza kuchennego, dużej stołówki oraz udogodnień dla pracowników (np. podziemny parking). Na zewnątrz wybudowane zostały dwa boiska, bieżnia, siłownia plenerowa i plac zabaw. Powstały miejsca postojowe pod szkołą, postawiono stojaki na rowery, kosze i ławki. Otoczenie szkoły zyskało również nową zieleń.

Szkoła podstawowa w systemie jednozmianowym będzie mogła pomieścić ok. 31 klas – łącznie 775 dzieci oraz jeden oddział przedszkolny (zerówka). W przedszkolu zaplanowano 150 miejsc. W obu docelowo placówkach ma być zatrudnionych ok. 180 osób personelu, z tego ponad 130 nauczycieli.