null

Dzieci z Bieniewickiej wracają do siebie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zakończył się remont w Przedszkolu Integracyjnym nr 247. W poniedziałek, 6 czerwca przedszkolaki wróciły do swojej macierzystej placówki przy ul. Bieniewickiej, w której będą kontynuowały naukę do wakacji. Zakończyła się także rekrutacja na rok szkolny 2022/23, od września do placówki uczęszczać będzie 100 dzieci.

Remont w przedszkolu nr 247 udało nam się przeprowadzić w trakcie roku szkolnego w komfortowych warunkach dla dzieci i nauczycieli. Dzięki oddaniu inwestycji przy ul. Anny German, wykorzystaliśmy gotowe już pomieszczenia przedszkolne placówki nr 446, do której przenieśliśmy tymczasowo dzieci z Bieniewickiej – mówi Renata Kozłowska, zastępca burmistrza Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

Od kwietnia do czerwca w przedszkolu przy ul. Bieniewickiej odbywał się remont. W ramach prac przebudowane zostały szatnie, a nowe wyposażenie odpowiada nowoczesnym normom przeciwpożarowym, które wymagane są w placówkach przedszkolnych. Wymieniona została także wykładzina podłogowa o łącznej powierzchni 695 m2, odbojniki drzwiowe oraz listwy progowe. Uzupełniono również ubytki tynku po demontażu istniejącej zabudowy, w tym przeprowadzone zostało gipsowanie, szlifowanie i malowanie. Remont zakończył się miesiąc przed terminem, który wstępnie zaplanowany był na połowę lipca.

Zobacz galerię (3 zdjęć)