null

Dzień Edukacji Narodowej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wszystkim Wam, Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty z okazji Waszego święta przede wszystkim życzymy dużo zdrowia oraz poczucia bezpieczeństwa w pracy i domu. W tym miejscu chcemy podziękować za Wasz pełen profesjonalizm i zaangażowanie jako najważniejsze elementy sukcesu edukacyjnego i wychowawczego uczniów.

Zawód, który wykonujecie jest bardzo wymagający i odpowiedzialny, a wkład w proces kształcenia oraz wychowania jest nieoceniony. Dlatego, równocześnie z życzeniami zdrowia, chcemy życzyć Państwu wspaniałych efektów pracy, których najlepszymi wyznacznikami są wysokie wyniki Waszych uczniów, Wasz rozwój zawodowy w postaci zdobywania kolejnych stopni awansu, a co za tym idzie - codziennej satysfakcji z pracy.

Życzymy Państwu miejsca pracy przyjaznego i otwartego na Wasze potrzeby i oczekiwania oraz poczucia dumy z osiągnięć dzieci. Chcemy tutaj obiecać, że w tych trudnych dla wszystkich czasach dołożymy wszelkich starań by jakość funkcjonowania placówek oświatowych w naszej dzielnicy stale się podnosiła. Wspólnie powinno zależeć nam na przygotowaniu naszych uczniów do dorosłości, do życia w społeczeństwie, które w dużym stopniu kształtuje się w środowisku szkolnym.

 

Zdajemy sobie sprawę, że Wasza praca od dłuższego czasu mierzy się  z niedoborem personelu. Dlatego Wy wszyscy pracujecie coraz więcej i coraz ciężej. Dlatego zależy nam aby to głośno podkreślić, nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia doceniamy Waszą mądrość, odpowiedzialność i rozwagę, którą kierujecie się, opiekując powierzonymi Wam dziećmi. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się przetrwać ten trudny czas, że Wasz zawód będzie się rozwijał i odzyska należny Wam prestiż. Bo to dzięki Wam nasze placówki oświatowe są dobrze przygotowane do pracy, a uczniowie i rodzice pełni wiary, że profesjonalizm Was dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników oświaty gwarantuje wysoką jakość edukacji, wychowania i opieki.

 

Z życzeniami udanego, szczęśliwego i pełnego satysfakcji zarówno Dnia Edukacji Narodowej, jak i każdego następnego dnia w pracy zawodowej i w życiu prywatnym.

 

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy