null

II edycja projektu MaturON

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W dniu 21 stycznia 2023 r. rozpoczęła się II edycja dwumiesięcznego kursu przygotowującego uczniów żoliborskich szkół ponadpodstawowych do egzaminu maturalnego z matematyki. Bezpłatny projekt MaturON ma na celu wsparcie uczniów klas maturalnych po wielu miesiącach nauki zdalnej spowodowanej pandemią.

Kurs umożliwi uzupełnienie, uporządkowanie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu matematyki. Zapisy na zajęcia przyjmowane były za pomocą specjalnie stworzonej strony internetowej.

W związku z dużym zainteresowaniem uczniów w bieżącym roku szkolnym stworzona została  dodatkowa grupa 25-osobowa.  Łącznie utworzono 5 grup (25-osobowych) dla 125 uczniów klas maturalnych w zależności od poziomu zaawansowania:

  • poziom podstawowy (2 grupy),
  • poziom rozszerzony (3 grupy).

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli matematyki z żoliborskich szkół ponadpodstawowych w soboty, w godz. 9.00-12.00, w okresie od 21 stycznia 2023 r. do 22 kwietnia 2023 r., stacjonarnie w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego, przy ul. Felińskiego 15 w Warszawie.

Wierzymy, że projekt MaturON umożliwi uczniom jeszcze lepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego.