null

II spotkanie informacyjne dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Widok pustej klawiatury na niebieskim tle

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Alzheimera zapraszają opiekunów osób z zespołami otępiennymi w tym szczególnie z chorobą Alzheimera do udziału w II SPOTKANIU INFORMACYJNO-EDUKACYJNYM

Spotkanie informacyjne dotyczy planowanych warsztatów i grupy wsparcia przeznaczonej dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera oraz chorujących na inne zespoły otępienne. 

Odbędzie się 19 maja 2022 r. o godz. 16.00 w małej sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przy ulicy J. Słowackiego 6/8 w Warszawie (III p. sala nr 301).

Zaproszeni eksperci odpowiadać będą na Państwa pytania związane z zagadnieniami psychologicznymi, medycznymi, prawnymi oraz socjalnymi związanymi z opieką nad osobami chorującymi na chorobę Alzheimera oraz inne zespoły otępienne.

Więcej nformacji na profilu fb Centrum Alzheimera:
https://www.facebook.com/centrumalzheimerawaw/?rf=1395483757409878

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Alzheimera zapraszają opiekunów osób z zespołami otępiennymi w tym szczególnie z chorobą Alzheimera do udziału w II SPOTKANIU INFORMACYJNO-EDUKACYJNYM dotyczącym planowanych warsztatów i grupy wsparcia przeznaczonej dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera oraz chorujących na inne zespoły otępienne. Spotkanie odbędzie się 19 maja 2022 r. o godz. 16.00 w małej sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przy ulicy J. Słowackiego 6/8 w Warszawie (III p. sala nr 301) Zaproszeni eksperci odpowiadać będą na Państwa pytania związane z zagadnieniami psychologicznymi, medycznymi, prawnymi oraz socjalnymi związanymi z opieką nad osobami chorującymi na chorobę Alzheimera oraz inne zespoły otępienne