null

IV Warszawska Olimpiada Seniorów

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Serdecznie zapraszamy do udział w Warszawskiej Olimpiadzie Seniorów w dniach 17 września 2022 roku (obiekt "Solec") oraz 24 września 2022 roku (obiekt "Hutnik" i CRS Bielany). Finał wydarzenia i główna impreza odbędzie się 24 września 2022 roku w ośrodku "HUTNIK" Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA w godzinach od 9.00 do 15.00.

Tegoroczna Warszawska Olimpiada Seniorów to kolejna impreza tego rodzaju, realizowana przy wsparciu m.st. Warszawy, skierowana do osób w wieku 60+. Organizacja imprezy została powierzona Towarzystwu Krzewienia Kultury Fizycznej "Chomiczówka". 

Program Warszawskiej Olimpiady Seniorów obejmuje rywalizację sportową w wybranych  dyscyplinach olimpijskich - pływanie na dystansach, pchnięcie kulą, skok w dal, strzelania z łuku, ergonometry wioślarskie, brydż sportowy, szachy, tenis stołowy, tenis ziemny - w trzech kategoriach wiekowych: poniżej 70 lat, 70-75 lat, powyżej 76 lat.

Organizator przewidział również wydarzenia towarzyszące rywalizacji sportowej - program artystyczny, miasteczko zdrowia, wybrane formy rekreacji np. Nordic Walking.

Zapraszamy osoby indywidulane jak i drużyny sportowe do udziału w Warszawskiej Olimpiadzie Seniorów. Ważne, aby wcześniej skonstatować się w sprawie udziału w wydarzeniu z organizatorem. Wstęp na imprezę jest wolny. Mile widziane będą także rodziny kibicujące.

Więcej szczegółów na stornie TKKF CHOMICZÓWKA -  http://tkkfchomiczowka.waw.pl/

Załączniki: