null

Komunikat w sprawie zaświadczeń potwierdzających przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności

Drukuj otwiera się w nowej karcie

KOMUNIKAT URZĘDU DZIELNICY ŻOLIBORZ M.ST. WARSZAWY 
Szanowni Państwo

w trosce o dochowanie ustawowego terminu przekazania Państwu zaświadczeń potwierdzających przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności okresie od 22 listopada 2019 r. do 27 grudnia 2019 r. pracownicy Wydziału Nieruchomości nie prowadzą bezpośredniej oraz telefonicznej obsługi interesantów w sprawach dot. przekształceń.

Wszelkie pytania dot. procedury przekształcenia kierować należy do pracowników Wydziału Obsługi Mieszkańców (parter Urzędu) – stanowisko informacji oraz stanowiska nr: 10, 11 i 12 na sali obsługi. W kwestiach dotyczących wysłanych już przez Wydział dokumentów (zaświadczeń/informacji) należy zgłaszać się do pok. 324 lub pod nr tel. 22 443 88 81.

Po więcej informacji dot. procesu przekształceń oraz wyszukiwarka adresów nieruchomości przekształconych znajduje się na stronie: https://warszawa19115.pl/przeksztalcenia

Lista nieruchomości, które już uległy przekształceniu wywieszona została także w wersji papierowej na tablicy ogłoszeń na III piętrze Urzędu na wprost windy oraz udostępniona została pracownikom Wydziału Obsługi Mieszkańców. Jeżeli Państwa adres znajduje się na ww. liście proszę bez obaw oczekiwać na zaświadczenie – dokładamy wszelkich starań, aby dokument otrzymali Państwo jak najszybciej.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.