null

Październikowe #POKOLENIA. Warszawski Miesięcznik Seniorów już dostępny!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy do lektura październikowego numeru #POKOLEŃ. Miesięcznik jest już dostępny w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz, a także w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”, ul. Nowolipie 25b i oraz w wersji online na stronie: http://senioralna.um.warszawa.pl/POKOLENIA.

Pierwszy numer #POKOLEŃ trafił do rąk Czytelników dokładnie rok temu. Ukazało się już 12 numerów i 12 pięknych okładek. A w najnowszym numerze, na ostatniej stronie, na czytelników czeka jubileuszowa ankieta – wybierzecie najlepszą!

Która okładka podobała się Wam najbardziej? Zachęcamy do wypełnienia ankiety online: tiny.pl/tp77s. Można też przysłać kartkę na adres Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”, ul. Nowolipie 25B (z dopiskiem: #POKOLENIA).

Na zgłoszenia najpiękniejszej okładki redakcja czeka do końca listopada.

Warszawski Miesięcznik #POKOLENIA, to bezpłatny drukowany kolorowy miesięcznik, który kierowany jest do dojrzałych mieszkańców Warszawy. #POKOLENIA poruszają istotne dla seniorów tematy z różnych dziedzin – od prawa, ekonomii i polityki społecznej przez informacje o aktualnej ofercie usług i wydarzeń dla seniorów odbywających się w Warszawie po treści poradnikowe i lifestylowe. Magazyn tworzy międzypokoleniowa redakcja, z dużym aktywnym udziałem seniorów-wolontariuszy.

 

POKOLENIA 12 okladka