Porządek obrad posiedzenia Komisji Skarg Wniosków i Petycji

posiedzenia Komisji Skarg Wniosków i Petycji

28 listopada 2022 r.

Urząd Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy ul. Słowackiego 6/8, sala 328

2. Rozpatrzenie skargi nr CRSiW 650/2022  z dnia 14 września 2022 r. na działanie Dyrektora Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
  3. Rozpatrzenie skargi nr CRSiW 499/2022 z dnia 6 lipca 2022 r. na działanie Dyrektora Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
  4. Omówienie dalszej korespondencji związanej ze skargą z dnia 9 czerwca 2022 r. na niedopełnianie obowiązków wobec obywateli przez Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
  5. Sprawy różne wolne wnioski.

Przewodnicząca
Komisji Skarg Wniosków i Petycji

/-/Anna Świeżawska

Zaproszeni goście:
Pani Agata Marciniak – Różak - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy
Pan Krystian Ciećka - Dyrektor Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
Radca Prawny Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.
Skarżący