Prezentacja projektów przebudowy ul. Śmiałej – aktualizacja

Prezentacja projektów przebudowy ul. Śmiałej

W sobotę, 18 grudnia zapraszamy na prezentację koncepcji przebudowy ul. Śmiałej na odcinku od al. Wojska Polskiego do ul. Hauke-Bosaka. Spotkanie z projektantem rozpocznie się o godz. 10:00 przy Pomniku 1 Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka (przy placu Inwalidów na osi al. Wojska Polskiego).

Zaprezentowane zostaną trzy warianty przebudowy ul. Śmiałej na odcinku od Al. Wojska Polskiego do ul. Hauke-Bosaka, które będą poddane ocenie mieszkańców. W dalszej kolejności zaplanowany jest spacer z projektantem oraz pracownikami Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy wzdłuż omawianego odcinka. Całość wydarzenia przewidziana jest na ok. 2 godziny.

Dla zainteresowanych mieszkańców prezentujemy projekty w wersji online:

W 2022 roku rozpocznie się długo wyczekiwana przebudowa ul. Śmiałej na odcinku od ul. gen. Zajączka do ul. Hauke-Bosaka. W październiku tego roku dokonaliśmy aktualizacji posiadanego już projektu na odcinku od ul. gen. Zajączka do al. Wojska Polskiego. Natomiast w listopadzie udało się wyłonić wykonawcę projektu na drugi odcinek – od al. Wojska Polskiego do ul. Hauke-Bosaka. Trzy warianty koncepcji na przebudowę tej części ul. Śmiałej zaprezentowane i omówione będą podczas sobotniego spotkania z mieszkańcami.

Prace związane z przebudową I odcinka realizowane będą w 2022 roku, natomiast II etap zaplanowany jest na 2023 rok.