null

Remont w Przedszkolu Integracyjnym nr 247 – gdzie są dzieci z Bieniewickiej?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Szara elewacja z kolorowymi elementami nowo wybudowanego Przedszkola nr 446 przy ul. Anny German 5.

Korzystając z komfortowej możliwości przeprowadzenia remontu placówki w trakcie roku szkolnego, dzieci z Przedszkola nr 247 przy ul. Bieniewickiej uczęszczają do pięknego - nowo wybudowanego Przedszkola nr 446 przy ul. Anny German 5. Po zakończeniu prac remontowych dzieci wrócą do swojej odnowionej placówki, zaś Przedszkole nr 446 będzie gotowe dla dzieci przyjętych w procesie rekrutacji.

Remont przedszkola przy ul. Bieniewickiej ma zostać ukończony w połowie lipca. W ramach prac przebudowane zostaną szatnie, a nowa zabudowa odpowiadać będzie nowoczesnym normom przeciwpożarowym, które wymagane są w placówkach przedszkolnych. Wymieniona zostanie także wykładzina podłogowa o łącznej powierzchni 695 m2, odbojniki drzwiowe oraz listwy progowe. Uzupełnione mają być również  ubytki tynku po demontażu istniejącej zabudowy, w tym przeprowadzone będzie gipsowanie, szlifowanie i malowanie.

 

Do tego czasu 101 przedszkolaków, które uczyły się w Przedszkolu Integracyjnym nr 247 zostało przeniesionych do nowego, dobrze wyposażonego i gotowego na przyjęcie dzieci, przedszkola przy ul. Anny German 5. Nowoczesna placówka przedszkolna nr 466 przyjmie dzieci od września 2022 roku. Obecnie prowadzona jest rekrutacja w oparciu o zasady oraz harmonogram postępowania rekrutacyjnego, które są zamieszczane są na stronie Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy pod adresem: https://edukacja.um.warszawa.pl.

Remontowane wnętrze, widoczna betonowa podłoga, na wprost okrągłe okno.
Zobacz galerię (4 zdjęć)
Wnętrze z zerwaną podłogą, widoczna część remontowanego sufitu, na środku wiadro z mopem.
Pokazane wnętrze budynku od strony wejścia, po lewej białe drzwi ze szklanymi szybami oraz składowane meble, na wprost zielone drzwi wejściowe. Podłoga zdarta, widoczny beton.
Wnętrze remontowanej placówki widoczny beton, zdarta lamperia, wyjęta szyba z wewnętrznej ściana pomieszczenia.