null

Spotkanie dla przedsiębiorców w ramach Żoliborskiej Strefy Przedsiębiorczych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika z 4 osobami. Jedna osoba stoi przy białej tablicy, trzy na krzesłach patrzą.

W najbliższy czwartek, 20 kwietnia zapraszamy przedsiębiorców na pierwsze z cyklu spotkanie sieciująco-szkoleniowe organizowane w ramach inicjatywy Żoliborska Strefa Przedsiębiorczych przez Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. Spotkanie odbędzie się w Forcie Sokolnickiego przy ulicy Czarnieckiego 51, o godz. 17:00.

Podczas spotkania przewidujemy:

  • 20 minutową sesję networkingu. To czas przeznaczony dla przedsiębiorców. Na rozmowy, wymianę wizytówek, doświadczeń nawiązywanie kontaktów biznesowych.
  • Autoprezentację prowadzonego biznesu, zareklamowanie go i wskazanie oczekiwań - do działalności klubu, wsparcia urzędu i swojej obecności w klubie.
  • Bezpłatne szkolenie na temat znaczenia filmu i fotografii w komunikacji firmy.

Szkolenie poprowadzi Marcin Samborski - fotograf, operator i dokumentalista. Przez wiele lat związany z polskim rynkiem modowym. Tworzył kampanie i lookbooki dla największych marek w tej branży (m.in.  Deni Cler, Hexeline, Vistula, Wólczanka, W.Kruk, Rage Age, Wittchen, Matrix, L’oreal, Próchnik, Atlantic, Cacharel, Fashion House, Meleniewska). Współpracował z topowymi magazynami life stylowymi. Wielokrotnie prowadził warsztaty fotograficzne oraz zajęcia na SWPS w zakresie Public Relations. Obecnie wykłada w Wyższej Szkole ViaModa.

Czego można się dowiedzieć ze szkolenia?

  • Jak budować spójną komunikację – zdjęcia, filmy, rozbudowany storytelling.
  • Sprzęt – telefon czy jednak lustrzanka? Co kamerą?
  • To światło tworzy zdjęcie – dzienne czy profesjonalny zestaw lamp?
  • Postprodukcja – edycja w telefonie vs. zaawansowane programy graficzne w komputerze.

- Wybór tematyki szkolenia nie był przypadkowy. Każdy biznes potrzebuje zdjęć i filmów: do sklepów internetowych, do social mediów, plakatów, reklam i ulotek. Zależało nam żeby to pierwsze spotkanie było dla żoliborskich przedsiębiorców maksymalnie wartościowe, stąd wybór tematyki, która w naszej ocenie jest potrzebna każdej branży i przy każdej wielkości firmy – mówi Agata Marciniak-Różak, zastępca burmistrza Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.

Wydarzenie jest darmowe, a chętnych prosimy o kontakt w celu zarezerwowania miejsca. Wiadomość prosimy kierować na adres: przedsiebiorczyzoliborz@um.warszawa.pl.

Po więcej informacji o tym i innych przedsięwzięciach zapraszamy na stronę Przedsiębiorczego Żoliborza. Spotkania będą odbywały się cyklicznie. Następne planujemy na przełomie maja i czerwca oraz we wrześniu, tuż po wakacjach.

Serdecznie zapraszamy!