null

Spotkanie informacyjne dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera

Drukuj otwiera się w nowej karcie
szkło powiększające w poszukiwaniu liter
Autor: geralt/Pixabay

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Alzheimera zapraszają opiekunów osób z zespołami otępiennymi w tym szczególnie z chorobą Alzheimera do udziału w SPOTKANIU INFORMACYNO-EDUKACYJNYM dotyczącym planowanych warsztatów i grupy wsparcia przeznaczonej dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera oraz chorujących na inne zespoły otępienne.

Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przy ulicy J. Słowackiego 6/8 w Warszawie (III p. sala nr 328 im. A. Janowskiej)

W czasie spotkania zostaną omówione założenia warsztatów i grupy wsparcia, proponowane terminy spotkań i warunki udziału.

Zaproszeni eksperci odpowiadać będą na Państwa pytania związane z zagadnieniami psychologicznymi, medycznymi, prawnymi oraz socjalnymi związanymi z opieką nad osobami chorującymi na chorobę Alzheimera oraz inne zespoły otępienne.

Do pobrania opis warsztatów

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Alzheimera zapraszają opiekunów osób z zespołami otępiennymi w tym szczególnie z chorobą Alzheimera do udziału w SPOTKANIU INFORMACYNO-EDUKACYJNYM dotyczącym planowanych warsztatów i grupy wsparcia przeznaczonej dla opiekunów osób z chorobą Alzheimera oraz chorujących na inne zespoły otępienne. Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przy ulicy J. Słowackiego 6/8 w Warszawie (III p. sala nr 328 im. A. Janowskiej) W czasie spotkania zostaną omówione założenia warsztatów i grupy wsparcia, proponowane terminy spotkań i warunki udziału. Zaproszeni eksperci odpowiadać będą na Państwa pytania związane z zagadnieniami psychologicznymi, medycznymi, prawnymi oraz socjalnymi związanymi z opieką nad osobami chorującymi na chorobę Alzheimera oraz inne zespoły otępienne