null

Życzenia Rady i Zarządu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Szanowni Państwo,
Nauczyciele, pracownicy oświaty
Rodzice,
Drodzy uczniowie i dzieci

Stajemy u progu nowego roku szkolnego zapewne z uprawnionymi obawami, ale bogatsi o doświadczenia minionych miesięcy. Choć środowisko pracy i nauki uległo dużym zmianom, idea troskliwej opieki i edukacji rozwijającej horyzonty, wciąż pozostaje niewzruszona. Pojęcie troski o własny rozwój edukacyjny i roli rodziców w tym procesie nabrało nowego wymiaru, dowodząc Waszej odpowiedzialności i siły.

Szanowni Rodzice, pracownicy oświaty, jesteśmy pewni, że dzielimy to samo mocne przekonanie o wspólnym – znaczącym celu podejmowanych przez nas działań. Mamy nadzieję, że uśmiechy rozbawionych przedszkolaków, rozbudzona ciekawość i błysk w oku najmłodszych uczniów oraz sukcesy młodzieży w nadchodzącym roku szkolnym staną się udziałem nas wszystkich, dając Wam i nam poczucie dumy i satysfakcji.

Drodzy Uczniowie i najmłodsze pociechy, życzymy Wam aby spotkanie z przedszkolem i ze szkołą było inspirującą przygodą, pełną jedynie dobrych wrażeń. Bawcie się, odnoście sukcesy, realizujcie plany, niech każdy dzień będzie źródłem inspiracji i impulsem do nowych wyzwań. Poznawajcie nowe osoby, nawiązujcie przyjaźnie, łapcie piękne wspomnienia, które zostaną z Wami na długie lata.

Pandemia stała się wyzwaniem dla nas wszystkich. Dbajmy więc o siebie nawzajem. Przestrzegajmy sumiennie obowiązujących obostrzeń i stosujmy się do zasad bezpieczeństwa i higieny. Życzymy wszystkim dużo zdrowia oraz sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2021/22!

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy