null

Turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Mecz piłkarski. Na pierwszym planie z piłką bramkarz w czarnym stroju oraz trzech zawodników w błękitnych koszulkach i trzech zawodników w zielonych koszulkach.

1 czerwca tradycyjnie był dniem piłkarskiego święta dzieci na Żoliborzu. Cieszący się dużym zainteresowaniem turniej piłki nożnej sprawił dzieciom wiele radości. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn zawodników z rocznika 2014 i młodszych. Uczestniczyły głównie drużyny z Żoliborza i okolic.

Otwarcia turnieju dokonał Paweł Michalec burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy w towarzystwie zastępcy burmistrza Renaty Kozłowskiej oraz dyrektora OSiR Michała Szpakiewicza. Młodzi zawodnicy rywalizowali na świetnie przygotowanych boiskach trawiastych, a zmaganiom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. W przerwach między meczami dzieci bawiły się na dużej dmuchanej zjeżdżalni. Sportowa walka, ambicja, mnóstwo goli, radość po zwycięstwach i chwilowy smutek po przegranej – to wszystko było udziałem ponad 140 dzieci. Po zakończonej rywalizacji każdy uczestnik piłkarskich rozgrywek otrzymał medal i nagrodę.

Burmistrz Dzielnicy Żoliborz - Paweł Michalec i zastępca burmistrza dzielnicy Żoliborz - Renata Kozłowska podczas przemowy na turnieju z okazji Dnia Dziecka
Zobacz galerię (7 zdjęć)
Na murawie boiska piłkarskiego stoi szesnaście drużyn piłkarskich dzieci w różnych kolorach koszulek.
Drużyna piłkarska dzieci wraz z trenerem w czarnych koszulkach trzymają w rękach puchar. W tle stoją inne zespoły piłkarskie.
Na boisku piłkarskim pojedynek chłopca w niebieskim stroju z chłopcem w zielonym stroju. Obok partner w niebieskim stroju, a w tle widać rywalizację na innych boiskach.
Pojedynek dwóch zawodników na boisku piłkarskim, jeden w fioletowej koszulce, drugi w pomarańczowej koszulce. W tle trzeci zawodnik w fioletowej koszulce oraz kibice.
Zawodnik w białej koszulce prowadzi piłkę, a tuż za nim goni go rywal w błękitnej koszulce. W tle zawodnik w błękitnej koszulce, sędzia w czarnym stroju oraz zawodnicy rezerwowi w błękitnych strojach.
Mecz piłkarski. Na pierwszym planie z piłką bramkarz w czarnym stroju oraz trzech zawodników w błękitnych koszulkach i trzech zawodników w zielonych koszulkach.