null

VIII Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Mulaka

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie wykonane na zawodach lekkoatletycznych. Na zdjęciu na pierwszym planie znajduje się grupa osiem dziewczyn biegnących po bieżni lekkoatletycznej. W tle biegaczek jest czerwony namiot biura zawodów oraz boisko piłkarskie, na którym bawią się inni uczestnicy zawodów.

Za nami VIII Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Mulaka, który rozegrany został na boiskach Szkoły Podstawowej nr 65 przy ul. Mścisławskiej 1 oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Żoliborz przy ul. Potockiej 1. Organizatorem zawodów był Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Żoliborz.

W tegorocznym mitingu, rozerganym 8 czerwca 2022 r., uczestniczyło blisko 300 zawodniczek i zawodników z 6 żoliborskich szkół podstawowych (SP 65, SP 68, SP 92, SP 267, SP 391 i SP 392).
Na rozpoczęcie mityngu rozegrane zostały sztafety mieszane (3 dziewczynki i 3 chłopców) na dystansie 6 x 50m. Zawodniczki i zawodnicy podzieleni na dwie kategorie wiekowe: dzieci młodsze (roczniki 2012-2011) oraz dzieci starsze (roczniki 2010-2009) rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60m, biegi okrężne na 300m, 600m i 1000m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

Najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy udekorowani zostali wyjątkowymi medalami, wręczono im również bardzo atrakcyjne nagrody. W uroczystości dekoracji uczestniczyli: Paweł Michalec – Burmistrz Dzielnicy Żoliborz, Marta Skrzyńska – Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 65 oraz Michał Szpakiewicz – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy dla Dzielnicy Żoliborz.

Wszyscy biorący udział w mityngu lekkoatletycznym za zakończenie otrzymali uwielbiane lody.

Już dzisiaj zapraszamy na IX Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Mulaka, który odbędzie się w czerwcu 2023 roku.

Klasyfikacja końcowa szkół:

1. SP 65
2. SP 92
3. SP 392
4. SP 68
5. SP 391
6. SP 267

 Zdjęcie wykonane na zawodach lekkoatletycznych. Na zdjęciu znajduje się dziewczyna w powietrzu po odbiciu się od deski. Zawodniczka startuje w konkurencji skoku w dal. W tle stają pozostałe dziewczyny czekające w szeregu na swój skok.
Zobacz galerię (8 zdjęć)
Zdjęcie wykonane na zawodach lekkoatletycznych. Na zdjęciu na boisku trawiastym znajduje się dziewczyna rzucająca piłeczką palantową. W tle kilkanaście zawodniczek siedzi lub stoi czekając na swój rzut.
 Zdjęcie wykonane na zawodach lekkoatletycznych. Na zdjęciu sześć dziewczyn biegnie po bieżni lekkoatletycznej w biegu na sześćdziesiąt metrów. W tle na piłkarskim boisku szkolnym stoją kibice i dopingują biegnące dziewczyny.
Zdjęcie wykonane na zawodach lekkoatletycznych. Na zdjęciu znajdują się trzy dziewczyny, na podium, udekorowane medalami. W tle na siatce wisi baner z napisem Urząd Dzielnicy Żoliborz Miasta Stołecznego Warszawy.
 Zdjęcie wykonane na zawodach lekkoatletycznych. Na zdjęciu grupa znajduje się udekorowane medalami osiemnastoosobowa grupa zawodniczek i zawodników. W tle na siatce wisi baner z napisem Urząd Dzielnicy Żoliborz Miasta Stołecznego Warszawy.
Zdjęcie wykonane na zawodach lekkoatletycznych. Na zdjęciu na pierwszym planie znajduje się grupa osiem dziewczyn biegnących po bieżni lekkoatletycznej. W tle biegaczek jest czerwony namiot biura zawodów oraz boisko piłkarskie, na którym bawią się inni uczestnicy zawodów.
Zdjęcie wykonane na zawodach lekkoatletycznych. Na zdjęciu na pierwszym planie trzech chłopców kończy bieg na bieżni lekkoatletycznej. W tle znajduje się piłkarskie boisko szkolna na którym dziewczyny i chłopcy dopingują biegnących.