null

Warszawskie Dni Seniora 2023 na Żoliborzu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Już za tydzień w całej Warszawie, w tym na Żoliborzu rozpaczną się uroczyste obchody Warszawskich Dni Seniora, które potrwają od 22 września do 15 października 2023 r.

W ramach Warszawskich Dni Seniora 2023 odbędzie się ponad 400 różnorodnych wydarzeń, które można poznać bliżej w specjalnie przygotowanej drukowanej broszurze. Broszura ta będzie dostępna wkrótce, więc zachęcamy do jej śledzenia. Szczegółowy harmonogram wydarzeń można również znaleźć na stronach Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie" pod poniższymi adresami:

Nie możemy się już doczekać Międzypokoleniowego Jarmarku i Korowodu Kreatywności, które odbędą się 30 września 2023 roku. Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 na Placu Bankowym. Dołączcie do naszego świętowania!

Poniżej znajdziecie także harmonogram wydarzeń na Żoliborzu. Nie przegapcie okazji, by wziąć udział w tych fascynujących wydarzeniach.

Harmonogram wydarzeń na Żoliborzu

Bądźcie z nami podczas Warszawskich Dni Seniora 2023 i cieszcie się z różnorodnych aktywności oraz wydarzeń, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. To doskonała okazja do spotkania się i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.