null

Zakończenie 55. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie dyplomu za zajęcie szóstego miejsca w klasyfikacji medalowej dzielnic dla Dzielnicy Żoliborz podczas 55. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

W dniu 7 października 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie 55. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży – w relacji szkolnej (2021-2022). Uroczystość odbyła się w Centrum Rekreacyjno–Sportowym m.st. Warszawy Dzielnicy Bielany przy ul. Lindego 20.

Jest to wydarzenie podsumowujące całoroczne zmagania sportowe dzieci i młodzieży. Szkoły oraz dzielnice otrzymują odznaczenia oraz wyróżnienia w różnych klasyfikacjach. Dzielnica Żoliborz w klasyfikacji medalowej zajęła 6. miejsce. Gratulacje należą się Szkole Podstawowej nr 65, która zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji szkół w kategorii „dzieci”. Na uroczystości wręczane były również odznaki Za zasługi dla sportu przyznawane przez Ministerstwo Sportu osobom szczególnie udzielającym się w działalności sportowej. W dzielnicy Żoliborz taką odznakę otrzymał Pan Maciej Żołądź – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 65.

Pięć osób odbiera puchary podczas gali zakończenia 55. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Dwie osoby trzymają w rękach puchary i dyplomy.
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Zdjęcie dyplomu za zajęcie szóstego miejsca w klasyfikacji medalowej dzielnic dla Dzielnicy Żoliborz podczas 55. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Trzynaście osób stojących w rzędzie odbiera nagrody podczas gali zakończenia 55. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.