null

Zmieniony harmonogram dla MPSZOK w Dzielnicy Żoliborz

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wykaz lokalizacji oraz harmonogram pracy mobilnych punktów zbierania odpadów komunalnych, w tym odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych.

Lewobrzeżna Warszawa, obsługiwana przez 3 pojazdy PPHU LEKARO

Obszar

Środa 11.00 – 18.30

Sobota 10.00 – 17.30

Bielany

11.00 – 12.30

Pętla autobusowa Chomiczówka
(ul. Conrada vis a vis nr 10B i 12)

10.00 – 11.30

ul. Wóycickiego 14
(P - brama Północna Cmentarza Komunalnego)

Żoliborz

13.00 – 14.30

ul. Słowackiego 6/8

(na tyłach UD-P)

12.00 – 13.30

ul. Powązkowska
(P przy ul. Ostrowieckiej 10A)

Bemowo

15.00 – 16.30

ul. Powstańców Śląskich 126

(P – CH BEMOWO)

14.00 – 15.30

ul. Powstańców Śląskich 70 (UD-P)

Wola

17.00 – 18.30

Pętla autobusowa Cmentarz Wolski (ul. Fort Wola)

16.00 – 17.30 ul. Górczewska 124
(P – CH WOLA PARK)

Ursus

11.00 – 12.30

ul. K. Sosnkowskiego 3

(P na terenie OSIR Ursus)

10.00 – 11.30

pl. Czerwca 1976 nr 1 (UD-P)

Włochy

13.00 – 14.30 ul. Popularna
róg Al. Jerozolimskich 184 A
(zatoka parkingowa przy KFC Makro)

12.00 – 13.30

al. Krakowska 244/246/248

(P od ul. Sabały vis a vis nr 21)

Ochota

15.00 – 16.30

Pętla autobusowa Szczęśliwice
(ul. Dickensa róg ul. Szczęśliwickiej)

14.00 – 15.30

ul. Korotyńskiego
(vis a vis nr 34 teren byłej stacji zlewnej)

Śródmieście

17.00 – 18.30

ul. Nowogrodzka 43 (UD-P)

16.00 – 17.30

ul. Myśliwiecka 4A (P przy stadionie)

Mokotów

11.00 – 12.30

ul. Powsińska 31
(P – CH SADYBA BEST MALL)

10.00 – 11.30

ul. Blacharska 1
róg al. Lotników 16 (P)

Ursynów

13.00 – 14.30

Pętla autobusowa
Osiedle Kabaty (al. KEN 14
przy Tesco)

12.00 – 13.30

ul. Aleja KEN 61
(UD-Parking)

Wilanów

15.00 – 16.30

Pętla autobusowa Wilanów
(ul. Przyczółkowa/Wiertnicza 35)

14.00 – 15.30

ul. Przyczółkowa 27A
(UD-P)

Mokotów

17.00 – 18.30 ul. J. Bytnara „Rudego” róg F. Joliot-Curie (P przy bazarze)

16.00 – 17.30 ul. Bokserska 42
(P przy sklepie)

Przewidywany postój pojazdów
w poszczególnych lokalizacjach ok. 1,5 h

Przewidywany postój pojazdów
w poszczególnych lokalizacjach ok. 1,5 h

 

Prawobrzeżna Warszawa, obsługiwana przez 2 pojazdy Konsorcjum PARTNER

Obszar

Środa 11.00 – 18.30

Sobota 10.00 – 17.30

Wawer

11.00 – 12.30

ul. Włókiennicza 54 (USC-P)

10.00 – 11.30

ul. Żegańska 1 (UD-P)

Wesoła

13.00 – 14.30

ul. Jana Pawła II róg ul. Rumiankowej
(P przy ul. Jana Pawła II 240)

12.00 – 13.30

ul. 1 Praskiego Pułku 33 (UD-P)

Rembertów

15.00 – 16.30

ul. Strażacka róg Kordiana
(plac przy dawnym ZGN)

14.00 – 15.30

ul. Gen. A. Chruściela „Montera” 28

(UD-P)

Praga Południe

17.00 – 18.30
ul. Bora-Komorowskiego
(P przy pływalni „Wodnik”)

16.00 – 17.30

ul. Terespolska 4
(róg Stanisławowskiej)

Białołęka

11.00 – 12.30 ul. Zaułek
(P przy Szkole Podstawowej nr 112 przy ul. Zaułek 34)

Białołęka

13.00 – 14.30 ul. Marywilska 44
(P – Centrum Hal Targowych)

10.00 – 11.30

ul. Modlińska 197 (USC-P)

Targówek

15.00 – 16.30 Pętla autobusowa Bródno-Podgrodzie
(ul. Krasnobrodzka róg ul. Chodeckiej)

12.00 – 13.30 ul. Tużycka róg
Potulickiej (wjazd do przepompowni)

14.00 – 15.30 ul. Kondratowicza 20 (stacja TRAFO przy Urzędzie Dzielnicy)

Praga Północ

17.00 – 18.30
ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15 (UD-P)

16.00 – 17.30 ul. Szwedzka róg Stalowej (vis a vis Stalowej 65)

Przewidywany postój pojazdów
w poszczególnych lokalizacjach: 1,5 h

Przewidywany postój pojazdów
w poszczególnych lokalizacjach: 1,5 h.

1) – P – parking

2) – UD-P – parking przy Urzędzie Dzielnicy

3) – USC-P – parking przy Urzędzie Stanu Cywilnego Dzielnicy Białołęka