null

Żoliborska Gala Sportu Klubowego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na dziedzińcu fortu kilkanaście osób siedzi na krzesłach na widowni gali.

Po raz pierwszy na Żoliborzu zorganizowana została Gala Sportu Klubowego, podczas której nagrodziliśmy najlepszych żoliborskich sportowców za osiągnięcia w 2022 roku. Wyróżniliśmy 70 zawodniczek i zawodników z 9 klubów w 3 kategoriach sportowych.

22 czerwca był prawdziwym świętem sportu na Żoliborzu oraz wspaniałą okazją sprzyjającą wzmocnieniu więzi i integracji lokalnego środowiska sportowego. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Forcie Sokolnickiego, który na tę okazję udekorowany został pamiątkami klubów sportowych. Wzięli w niej udział przedstawiciele 22 klubów oraz stowarzyszeń sportowych działających na terenie Żoliborza. Nagrody wręczali przedstawiciele władz dzielnicy Żoliborz oraz sponsorów: burmistrz dzielnicy Paweł Michalec, zastępca burmistrza Renata Kozłowska, dyrektorka ds. marketingu Szybkiej Kolei Miejskiej i radna dzielnicy Joanna Tucholska oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Michał Szpakiewicz. Wyróżnionym sportowcom gratulowali także żoliborscy radni – przewodniczący rady Piotr Wertenstein-Żuławski oraz Monika Kurowska, Izabela Rychter, Dorota Klejn, a także Agnieszka Makowska i Konrad Smoczny.

Żoliborscy sportowcy nagrodzeni zostali w następujących kategoriach: wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Całość wydarzenia uświetniły występy artystyczne tancerzy z żoliborskiego UKS Feeling oraz piosenkarza Tomasza Pacaka.

Na dziedzińcu fortu kilkanaście osób siedzi na krzesłach na widowni gali.
Zobacz galerię (15 zdjęć)
Na dziedzińcu fortu kilkadziesiąt osób siedzi na krzesłach na widowni gali. W tle scena, telebim i konferansjer na scenie.
Na dziedzińcu fortu kilkadziesiąt osób siedzi na krzesłach oraz leżakach na widowni gali.
Na scenie stoi ośmioro sportowców trzymających teczki oraz zastępczyni burmistrza. Za plecami osób widać na telebimie niebieskie tło i zdjęcia nagrodzonych.
Na scenie stoi ośmioro sportowców trzymających teczki, żoliborski radny i konferansjer. Za plecami osób widać na telebimie niebieskie tło i zdjęcia nagrodzonych.
Na scenie tańczą dwie pary tancerzy, w tle niebieski telebim. Przed sceną na krzesłach siedzi na widowni kilkadziesiąt osób.
Na scenie stoi pięcioro sportowców trzymających teczki oraz żoliborski radny. Za plecami osób widać na telebimie niebieskie tło i zdjęcia nagrodzonych.
Na scenie stoi dziesięcioro sportowców trzymających teczki oraz żoliborska radna. Za plecami osób widać na telebimie niebieskie tło i zdjęcia nagrodzonych.
Na scenie stoi artysta przy mikrofonie z gitarą, w tle niebieski telebim.
Na scenie stoi sześciu sportowców trzymających teczki, żoliborska radna i konferansjer. Za plecami osób widać na telebimie niebieskie tło i zdjęcia nagrodzonych.
Na scenie stoi dziewięcioro sportowców trzymających teczki oraz żoliborska radna. Za plecami osób widać na telebimie niebieskie tło i zdjęcia nagrodzonych.
Na scenie stoi czworo sportowców trzymających teczki oraz dyrektor OSiR. Za plecami osób widać na telebimie niebieskie tło i zdjęcia nagrodzonych.
Na scenie stoi czworo sportowców trzymających teczki oraz dyrektorka SKM. Za plecami osób widać na telebimie niebieskie tło i zdjęcia nagrodzonych.
Biało-niebieski rolup reklamowy Szybkiej Kolei Miejskiej na tle białej ściany budynku.