null

Żoliborska rekrutacja do Akademii Siatkówki Projektu Warszawa

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Rozpoczęła się rekrutacja do międzynarodowej Akademii Siatkówki, której celem jest odkrycie siatkarskich talentów, które mogą stanowić o przyszłości seniorskiej drużyny Projektu Warszawa. Oferta skierowana jest do chłopców urodzonych w latach 2009-2011 z Polski, Ukrainy i innych krajów. Akademia zapewni możliwości treningów na każdym poziomie umiejętności, a szkolenie prowadzone będzie pod okiem doświadczonego trenera, byłego zawodnika stołecznego klubu Pawła Mikołajczaka.

Pierwsze zajęcia na Żoliborzu odbędą się 21 września 2022 r. o godz. 16.30 w hali XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Stefanii Sempołowskiej przy ul. Popiełuszki 5.
Udział w treningach jest bezpłatny.

Zgłoszenia chłopców w wieku od 11 do 13 lat, którzy pragną  pójdą w ślady obecnie grających w Projekcie Warszawa mistrzów świata – Piotra Nowakowskiego, Artura Szalpuka, Damiana Wojtaszka i Andrzeja Wrony – przyjmowane będą wyłącznie drogą mailową.

Na Żoliborzu zajęcia w ramach Akademii Siatkówki Projektu Warszawa przeprowadzane będą w XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Stefanii Sempołowskiej przy ul. Popiełuszki 5 trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30-18.00.

Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i wiek uczestnika należy przesyłać do 20 września 2022 r. na adres: kontakt@akademia.projektwarszawa.waw.pl

Na pierwsze zajęcia zapraszamy razem z rodzicem lub opiekunem. Należy też zabrać własny strój sportowy i odpowiednie obuwie na halę. Podczas spotkania organizacyjnego przed pierwszymi zajęciami rodzice i opiekunowie poproszeni zostaną o podpisanie formularzy i zgód wymaganych do wzięcia udziału w treningach.

Pytania dotyczące szczegółów organizacji treningów prosimy kierować do trenera na adres: p.mikolajczak@akademia.projektwarszawa.waw.pl

Akademią zarządza Fundacja Projektu Warszawa,a jej Partnerem jest sieć specjalistycznych sklepów rowerowo-narciarskich SKI TEAM.