null

Żoliborski Turniej Piłki Nożnej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 16 rok życia do udziału w Żoliborskim Turnieju Piłki Nożnej. Przyjmujemy jeszcze zapisy drużyn do udziału w rozgrywkach. Turniej odbędzie się w sobotę, 23 września, na boiskach trawiastych żoliborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Potockiej 1. Początek o godz. 9:00

Gra odbywać się będzie w 6-osobowych składach plus 4 graczy rezerwowych. Wpisowe wynosi symboliczne 50 zł od drużyny.

Czym się charakteryzuje Żoliborski Turniej Piłki Nożnej?

Zapewniamy:

  • dużo gry i zdrowej sportowej rywalizacji na 4 naturalnych boiskach trawiastych,
  • profesjonalną obsadę sędziowska, opiekę medyczną i najlepszą organizację,
  • nagrody dla najlepszych drużyn.

Po szczegółowe informacje i regulamin turnieju zapraszamy tutaj. Natomiast kartę zgłoszenia drużyny mogą pobrać pod tym linkiem. Zapisy realizowane są za pośrednictwem adresu e-mail: futbol@letsgo.com.pl. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 663 905 901.

Zapraszamy!

 

Plakat informacyjny w ciemnej kolorystyce ze stadionem do piłki nożnej w tle. Na plakacie logo OSiR Żoliborz oraz Dzielnicy Żoliborz. Treść plakatu: Żoliborski Turniej Piłki Nożnej, data 23 września 2023 roku. Boisko Trawiaste OSiR Żoliborz, ul. Potocka 1 - Marymont. Godzina rozpoczęcia turnieju: 9:00. Kategoria OPEN - od 16 roku życia. Drużyny w składach: 5+1+rezerwowi (maksymalnie 10 osób w drużynie). Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: futbol@letsgo.com.pl. Telefon: 663 905 901. Termin zgłoszeń do 18 września 2023 roku.