Żoliborz Dzielnica m.st. Warszawy

Tablica informacyjna

Komunikaty i ogłoszenia

 • GRU
  28

  Komunikat dot. likwidacji oblodzenia na drogach gminnych

  W związku z występującymi od kilku dni wysokimi ujemnymi temperaturami, które doprowadziły do silnego oblodzenia dróg gminnych Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy podjął decyzję o posypaniu jezdni środkami chemicznymi, w tym solą w celu zneutralizowania śliskości i poprawienia bezpieczeństwa w przemieszczaniu się mieszkańców dzielnicy.

 • GRU
  08

  Zaproszenie do składania ofert na udekorowanie choinki zewnętrznej i terenu Centrum Lokalnego Żoliborz wraz z zawieszeniem lampek na metalowym ażurowym ogrodzeniu okalającym obiekt przy ul. Rydygiera 6b.

  Zespół Komunikacji Społecznej i Funduszy Europejskich dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy zaprasza do składania ofert: dla potrzeb Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. Przedmiot zamówienia: Udekorowanie choinki zewnętrznej i terenu Centrum Lokalnego Żoliborz wraz z zawieszeniem lampek na metalowym ażurowym ogrodzeniu okalającym obiekt przy ul. Rydygiera 6b. Termin realizacji zamówienia do 15.12.2021r. Kryteria oceny oferty: cena (waga 100%). Inne istotne warunki zamówienia : uprawnienia do pracy na wysokości Istotne warunki zamówienia, które zostaną zawarte w umowie: Płatność przelewem w terminie 21 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury, po wykonaniu bez zastrzeżeń zamówienia.

 • GRU
  07

  Praca kas Urzędu Dzielnicy Żoliborz w dniu 31 grudnia 2021

  SZANOWNI PAŃSTWO Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia inwentaryzacji w dniu 31 grudnia 2021 r. kasa Urzędu będzie czynna do godziny 11.00.

 • GRU
  03

  Zaproszenie do składania ofert na obsługę techniczną i przeprowadzenie imprezy pn. „Świąteczne spotkanie mieszkańców Żoliborza” w dniu 18 grudnia 2021 r. przed Urzędem Dzielnicy Żoliborz, w godzinach 13:00 - 17:00.

  Wydział Kultury i Promocji dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy zaprasza do składania ofert na obsługę techniczną i przeprowadzenie imprezy pn. „Świąteczne spotkanie mieszkańców Żoliborza” w dniu 18 grudnia 2021 r. przed Urzędem Dzielnicy Żoliborz, w godzinach 13:00 - 17:00.

 • GRU
  01

  Zapytanie ofertowe zakup ozdób świątecznych dla potrzeb Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

  Zespół Komunikacji Społecznej i Funduszy Europejskich dla Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy zaprasza do składania ofert: dla potrzeb Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. Przedmiot zamówienia: zakup ozdób świątecznych ozdoby świąteczne w kształcie reniferów, ze światełkami (ZEWNETRZNE– 2 sztuki, wysokość ok. 1-1,5m); pluszowe ozdoby świąteczne (mix od 10 do 35 cm – 25 sztuk); Skarpety świąteczne do wieszania – (10 sztuk); Świece zapachowe – mix świątecznych zapachów – (30 sztuk); lampki świąteczne jednokolorowe (ciepły kolor złoty – 10 sztuki po 15 m, 4 sztuki po 6m); bombki choinkowe w 3 rozmiarach (mały, średni, duży – kolor złoty połysk/mat/brokat – materiał 100 plastik, 100 szkło); łańcuchy choinkowe (kolor złoty, długość 5m – 5 sztuk, 2m – 6 sztuk); ozdoby wewnętrzne wieszane drewniane (mix wzorów świątecznych 40 sztuk); wieniec do zawieszenia świąteczny (kolorystyka mix naturalnych ozdób szyszki, gałązki 4 sztuki); stroiki na stół (kolorystyka mix naturalnych ozdób szyszki-10 sztuk); kurtyna lampki (kolor złoty długość 5m – 4 sztuki); gwiazda choinkowa złota (2 sztuki rozmiar standard do wewnętrznych choinek, 1 sztuka ok 30 cm choinka zewnętrzna); przedłużacz wewnętrzny do lampek (długość 5m - 4 sztuki); serwatki świąteczne – ( mix wzorów świątecznych - 200 sztuk); worki świąteczne do ozdobienia osłonek doniczkowych (20 sztuk).

 • Senior w sieci

  Następne wydarzenia:

  • -

  Osoby uczestniczące w zajęciach poznają komputer oraz jego oprogramowanie od podstaw. Pokazujemy jak tworzyć dokumenty tekstowe i graficzne. Internet oraz podstawy wyszukiwania danych, zakładanie kont (poczta, facebook, itp.). Wyszukiwanie obiektów na mapie miasta, lokalizacja przystanków, sprawdzanie repertuaru kin, teatrów, itp. Oprócz obsługi komputerów pomagamy w obsłudze telefonów i tabletów. Dyżur raz w tygodniu w każdy czwartek w godz 9-11. Lokalizacja: Wypożyczalnia nr 16...

 • Żoliborski turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z rocznika 2013

  Dzielnica Żoliborz m.st. Warszawy organizuje w środę 1.06.2022 r. w godz. 16.00-21.00 turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z rocznika 2013.Rozgrywki odbędą się na boiskach trawiastych OSiR Żoliborz przy ul. Potockiej 1. Jest to już 5. edycja turnieju i w tym roku ponownie będzie rywalizowało 16 drużyn, z czego blisko połowę będą stanowić żoliborskie kluby. Przewiduje się udział około 160 dzieci, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, dodatkowo dla dzieci będą...