null

Kalendarze charytatywne ,,Artyści z Żoliborza''

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Szanowni Państwo!

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy oraz Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy mają zaszczyt zaprosić do zakupu kalendarzy charytatywnych pn. ,,Artyści z Żoliborza’’ na 2022r., które będą dostępne w siedzibie Fundacji Kalinowe Serce przy ul. Krasińskiego 25 od wtorku do niedzieli w godzinach od 17:00 do 20:00, oraz w dni koncertowe w godzinach od 17:00 do 22:00. Liczba kalendarzy jest ograniczona: 140 szt. w cenie 50 zł/szt.

Środki z zakupu kalendarza, zostaną przeznaczone dla Fundacji Herosi, która aktywnie pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi oraz z domów dziecka a także Fundacji Kalinowe Serce, która popiera i promuje twórców i pomaga rozwijać ich talenty.

Zakup kalendarza, będzie jednocześnie wejściówką na wydarzenie podsumowujące sprzedaż kalendarzy oraz możliwością spotkania z Artystami.

Sytuacja pandemiczna nie pozwala na dokładne określenie terminu spotkania, o szczegółach poinformujemy Państwa w późniejszym okresie, za pomocą: stron internetowych www.zgnzoliborz.waw.pl oraz www.kalinoweserce.pl

Poniżej zamieszczamy okładkę wraz z pierwszą kartą kalendarza, która przedstawia Małgorzatę Niemen. Jeśli jesteście ciekawi, kto jeszcze pojawił się w kalendarzu zachęcamy do odwiedzenia Fundacji Kalinowe Serce i dokonania zakupu kalendarza oraz śledzenia naszej strony internetowej.

 

 

 

Dziękujemy wszystkim Artystom za udział we współtworzeniu tej wspaniałej akcji charytatywnej oraz za wsparcie Zarządowi Dzielnicy Żoliborz: Burmistrzowi Pawłowi Michalcowi i jego Zastępczyniom Renacie Kozłowskiej i Agacie Marciniak-Różak

Liczymy na Was!