null

Pracownicy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dział Personalno-Organizacyjny:

  • Agnieszka Furtak, główny specjalista, tel.: 22 390 36 00 – obsługa sekretariatu

  • Małgorzata Giermek, specjalista, tel.: 22 390 36 26 – sprawy pracownicze ZGN Żoliborz, sprawy organizacyjne dot. działalności ZGN Żoliborz.

​Dział Lokali Użytkowych:

  • Dominik Nazaruk, starszy specjalista, tel.: 22 390 36 23 kom.: 506 856 314

    • ​Zasady najmu lokali użytkowych, konkursy, lokale poza konkursem, formalności związane z zawieraniem umów najmu lokali, nadzór nad realizacją umów najmu lokali użytkowych, podnajem powierzchni. Zasady najmu garaży i stanowisk garażowych, konkursy na najem, garaże i stanowiska postojowe przeznaczone do najmu poza konkursem, nadzór nad realizacją umów najmu. Współpraca ze wspólnotami w zakresie obciążeń za lokale miasta.

  • Kinga Karpeta, specjalista, tel. 22 390 36 24 kom.: 506 856 504

    • Zasady najmu lokali użytkowych, konkursy, lokale poza konkursem, formalności związane z zawieraniem umów najmu lokali, nadzór nad realizacją umów najmu lokali użytkowych, podnajem powierzchni. Zasady najmu garaży i stanowisk garażowych, konkursy na najem, garaże i stanowiska postojowe przeznaczone do najmu poza konkursem, nadzór nad realizacją umów najmu. Współpraca ze wspólnotami w zakresie obciążeń za lokale miasta.

Samodzielne jednoosobowe stanowisko ds. zamówień publicznych:

​Piotr Grochot, specjalista, tel.: 22 390 36 09

Dział Eksploatacji:

  • Agnieszka Grzeszczak, administrator budynków mieszkalnych, tel. 22 390 36 04 kom.: 506 856 565

    • Nieruchomości zabudowane (tereny wraz ze znajdującymi się na nich budynkami): Marii Kazimiery 1, Mickiewicza 54, Mścisławska 9, Paska 5/7, Czarnieckiego 3, Al. Wojska Polskiego 19 

    • Tereny miasta przy budynkach wspólnotowych, lokale miasta w tych budynkach: Mickiewicza 34/36, Mickiewicza 56, Mickiewicza 27, Krasińskiego 25, Krasińskiego 27, Krasińskiego 29, Felińskiego 50, Czarnieckiego 8, Al. Wojska Polskiego 28, Al. Wojska Polskiego 29, Al. Wojska Polskiego 29a, Al. Wojska Polskiego 30, Al. Wojska Polskiego 31, Al. Wojska Polskiego 32, Al. Wojska Polskiego 40, Al. Wojska Polskiego 42, Al. Wojska Polskiego 46/48, Al. Wojska Polskiego 56,
      Al. Wojska Polskiego 58 

  • Mariusz Jakubowski, administrator budynków mieszkalnych, tel. 22 390 36 11 kom. : 723 247 804

    • Nieruchomości zabudowane (tereny wraz ze znajdującymi się na nich budynkami): Dziennikarska 32, Karpińskiego 14, Powązkowska 70, Sybilli 9, Elbląska 43, Sady Żoliborskie 4, Wybrzeże Gdyńskie 1 

    • Tereny miasta przy budynkach wspólnotowych, lokale miasta w tych budynkach: Cieszkowskiego 4, Dygasińskiego 22B, Dygasińskiego 33/35, Krasińskiego 2/4/6, Krasińskiego 8, Krasińskiego 20, Krechowiecka 5, Popiełuszki 11, Popiełuszki 11A, Popiełuszki 13, Potocka 35, Siemiradzkiego 5, Siemiradzkiego 11, Siemiradzkiego 13, Słowackiego 20, Słowackiego 32/36, Sułkowskiego 1, Sułkowskiego 2, Szajnochy 7, Szajnochy 11

  • Justyna Górecka, administrator budynków mieszkalnych, tel. 22 390 36 05 

  • Krzysztof Kucicki, administrator budynków mieszkalnych, tel. 22 390 36 04 kom.: 885 542 640

    • Nieruchomości zabudowane (tereny wraz ze znajdującymi się na nich budynkami): Al. Wojska Polskiego 1b, Forteczna 13, Lisa Kuli 6,  

    • Tereny miasta przy budynkach wspólnotowych, lokale miasta w tych budynkach: Czarnieckiego 21/23, Dymińska 9, Dymińska 10, Dymińska 10a, Gen. Zajączka 8, Krajewskiego 2, Krajewskiego 2a, Krajewskiego 4, Lisa Kuli 14, Mickiewicza 13/15, Mickiewicza 17, Mickiewicza 18b, Mickiewicza 18c, Mickiewicza 18e, Mickiewicza 19, Mickiewicza 21, Mickiewicza 23, Mickiewicza 24, Mickiewicza 25, Mickiewicza 28, Mierosławskiego 17, Śmiała 1/3, Śmiała 5/7, Śmiała 4/18, Śmiała 24, Śmiała 43 

  • Bogdan Szaniawski, administrator budynków mieszkalnych, tel. 22 390 36 03, kom.: 506 856 542 

    • Nieruchomości zabudowane (tereny wraz ze znajdującymi się na nich budynkami): Bieniewicka 2a, Dembińskiego 3, Dembińskiego 10b, Dembińskiego 18, Marii Kazimiery 21, Marii Kazimiery 18/26, Mickiewicza 65 

    • Tereny miasta przy budynkach wspólnotowych, lokale miasta w tych budynkach: Bieniewicka 2, Bieniewicka 2b, Bieniewicka 4, Bieniewicka 6/8, Bieniewicka 10/14, Bieniewicka 16, Bieniewicka 18, Bieniewicka 20, Bieniewicka 22, Bieniewicka 24, Gdańska 2a, Gdańska 4, Gdańska 4a 

  • Emilia Przygodzka, administrator budynków mieszkalnych.

  • Szymon Wiśniewski, starszy specjalista, tel. 22 390 36 06

    • Współpraca z kontrahentami – dostawcami mediów, sprawdzanie prawidłowości obciążeń i potwierdzanie faktur. Ewidencja zasobowa, sprawozdawczość.

Dział Techniczny:

Dział Finansowo-Księgowy:

  • Agnieszka Kryńska, specjalista, tel.: 22 390 36 19 kom.: 506 856 431

    • ewidencja czynszów i pozostałych należności od najemców lokali mieszkalnych, garaży i stanowisk garażowych, rozliczenia mediów

  • ​Anna Katana-Sidor, główny specjalista, tel.: 22 390 36 15

ewidencja finansowo-księgowa, sprawozdawczość, analiza budżetowa,

  • Renata Pierzynowska, główny specjalista, tel.: 22 390 36 16
    • ewidencja finansowo-księgowa, rozliczenia wspólnot mieszkaniowych, środki trwałe

  • ​Wiktor Jaszczak, administrator budynków mieszkalnych, tel. 22 390 36 08​​
    • ewidencja finansowo-księgowa, rozliczenia wspólnot mieszkaniowych, środki trwałe

​​Samodzielne wieloosobowe stanowisko ds. windykacji:

  • Lidia Łagowska, starszy specjalista, tel.: 22 390 36 21 kom.: 506 856 137

    • windykacja należności z tytułu najmu lokali mieszkalnych, użytkowych, garaży i stanowisk postojowych, restrukturyzacja zadłużeń, raty;

  • Dorota Tomczyk, specjalista, tel.: 22 390 36 20

    • windykacja należności z tytułu najmu lokali mieszkalnych, użytkowych, garaży i stanowisk postojowych, odpracowanie zadłużeń, raty;

  • Beata Stachoń, specjalista, tel.: 22 390 36 22

    • windykacja należności z tytułu najmu lokali mieszkalnych, użytkowych, garaży i stanowisk postojowych, sprawy sądowe i komornicze;